Щастливо лято за вашите деца!
Конна база в с. Войнеговци организира детски лагери с обучение по езда.
На 20 минути от София, в полите на Стара планина децата се учат да яздат и общуват с конете по безопасен за тях начин.
Разходките в гората обогатяват познанията за българската флора и фауна, както и допринасят за правилното психично развитие на децата.
Занимателните и отборни игри спомагат за формирането на ценни качества, като задружност и солидарност.
Ездата на кон или пони развива опорно-двигателния апарат, укрепва мускулатурата и прави децата щастливи.
А контактът с животните сформира умения за комуникативност, общителност, грижовност.
Програмата включва:
8,30 ч. – тръгване от стадион „В. Левски“
9:00 ч. – пристигане в с. Войнеговци – запознаване с конната база и инструкции за безопасност
9,30 – 11,30 ч. – уроци по езда;
12:00 ч. – обяд
12,30 – 14:00 ч. – занимателни и образователни игри
14:00 – 16:00 ч. – разходка в гората
16,30 ч. – тръгване от с. Войнеговци
17:00 ч. – пристигане на стадион „В. Левски“
.
.
Заниманията в Конна база в с. Войнеговци се провеждат от понеделник до петък от 9 до 17ч.
За децата се грижат квалифицирани инструктори и педагози. Осигурен е транспорт, храна, медицински застраховки. 10% отстъпка за второ дете.
За контакти: 0889 099 333; 0885 153 780
.
.
.
.
.
.
.
Толкова щастливи изглеждат децата яхнали тези коне.Дори мисля, че са по – големи за тях самите, но ако са започнали оещ от малки да яздят, то съ със сигурност след години ще са едни от най- добрите.Обаче тук идва един проблем, че след време искат да имат и техен кон и ако няма къща човек ще е види в приключение.Самата аз, макар и малко попораснала исках, но знам, че няма кой да се грижи така добре за него.Благодаря ви за статията страхотна е.
Здравейте,
Интересувам се дали организирате все още летни лагери с езда за деца?
И ако да, моля да ми изпратите допълнителна информация.
Поздрави,
Данаила